Series
Ratings
139
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Love, Take TwoRated ★ 4.0- 무쇠소년단Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0