Movies
Ratings
149
Inside OutRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 5.0
Our BodyRated ★ 0.5
WishRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
PopulaireRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0