Titles you rated
Iron ManRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Suspect XRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0