Movies
Ratings
29
War of the ArrowsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0