Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5- The First RideRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5- Ghost TrainRated ★ 1.0
ElioRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0