Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Expend4blesRated ★ 1.0
ArgylleRated ★ 1.5
The DiveRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
88 MinutesRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Beverly Hills Cop IIRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
The Kill RoomRated ★ 2.5