Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Murder MindfullyRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Apprentice: ONE Championship EditionRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0