Movies
Ratings
607
The WalkRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0