Movies
Ratings
20
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0