Titles you rated
American PsychoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.5
RadiusRated ★ 3.0
RageRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5