Series
Ratings
12
Your Turn To KillRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0