Titles you rated
Marvel One-Shot: The ConsultantRated ★ 3.5
The Astronaut's WifeRated ★ 3.0
CasshernRated ★ 2.5- The AvengersRated ★ 3.0
Onmyoji: The Yin Yang Master IIRated ★ 2.0
The OneRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
InsideRated ★ 4.0
Omen III: The Final ConflictRated ★ 2.5
The Soul GuardiansRated ★ 0.5
CarrieRated ★ 0.5
The GrudgeRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.5
Nightmare DetectiveRated ★ 3.5
LadyhawkeRated ★ 3.5
The PromiseRated ★ 0.5
The RestlessRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0