Movies
Ratings
228
CanolaRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 1.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
American History XRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5