Movies
Ratings
1177
Top GunRated ★ 5.0
The CulpritRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Candyman: Farewell to the FleshRated ★ 3.0
CandymanRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Game of DeathRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5