Titles you rated
Dead SilenceRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
Evil Dead RiseRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
1922Rated ★ 3.0
FracturedRated ★ 3.0
The TripRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5