Titles you rated
PatersonRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 1.5- Surprise PartyRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
ParisRated ★ 1.5