Movies
Ratings
232
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0