Movies
Ratings
31
TangledRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0