Series
Ratings
17
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 4.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0