Titles you rated
A Single RiderRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5
ForgottenRated ★ 1.5
Man of WillRated ★ 2.0
The ChaseRated ★ 2.5- The Reservoir GameRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 1.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
ElleRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0- InvitationRated ★ 2.0
- AgreementRated ★ 2.5