Movies
Ratings
81
TitanicRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0