Movies
Ratings
165
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Hating GameRated ★ 5.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 4.0
God's Not DeadRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
How I Live NowRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0