Titles you rated
Secret DoorRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- IslandRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0