Movies
Ratings
909
Knives OutRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Dirty GrandpaRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5