Series
Ratings
211
Word of HonorRated ★ 3.5
Himitsu ~ The Top Secret ~Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Unsolved CasesRated ★ 4.0
Our YouthRated ★ 3.5
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
仮面ライダージオウRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.5
Perfect ProposeRated ★ 3.5
Inu to KuzuRated ★ 2.0
Kusuburi Onna to Sundome OnnaRated ★ 1.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Cosmetic PlayloverRated ★ 3.0
More Than WordsRated ★ 3.5- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.5