Movies
Ratings
100
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0