Movies
Ratings
80
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 4.0
White NightRated ★ 1.5