Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0