Movies
Ratings
136
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
HeroRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 2.5
Red DogRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Rabbit-Proof FenceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.5