Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Battle of AlgiersRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 1.0
K-PAXRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 2.0