Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Dead SnowRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
The Road HomeRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0