Titles you rated
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0