Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Rebel Moon - Part Two: The ScargiverRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
WishRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Re-startRated ★ 4.0