Titles you rated
BarbarianRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
FallRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Badland HuntersRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5