Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- 원피스 30기Rated ★ 4.5
- 원피스 29기Rated ★ 4.0
- 원피스 28기Rated ★ 3.5
- 원피스 27기Rated ★ 3.5
- 원피스 26기Rated ★ 3.0
- 원피스 25기Rated ★ 3.5
- 원피스 24기Rated ★ 3.5
- 원피스 23기Rated ★ 3.5
- 원피스 22기Rated ★ 4.0
- 원피스 18기Rated ★ 3.5
- 원피스 19기Rated ★ 3.5