Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0- CrescendoRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5