Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 2.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Phantom SingerRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0