Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0