Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Dug DaysRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0