Movies
Ratings
488
Two People Exchanging SalivaRated ★ 3.0
Another EarthRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.0
Music BoxRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5
A Swedish Love StoryRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Eighth GradeRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 3.0