Series
Ratings
144- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 2.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 2.0
Bloom Into YouRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 2.5
Black DogRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 3.5