Titles you rated
DemolitionRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0