Movies
Ratings
949
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Spring NightRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 1.5