Movies
Ratings
1391
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 1.5
The Last CastleRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.5
Far and AwayRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 4.5
The Deer HunterRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.0