Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.0- Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 3.5
Ushio and ToraRated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 4.0
Hakyuu Houshin EngiRated ★ 3.0
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0
Ushio and ToraRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Megalo BoxRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0