Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0