Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
StealthRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0