Series
Ratings
65
My MisterRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0