Titles you rated
SPRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 2.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.0