Titles you rated
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Back to BurgundyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
My LoveRated ★ 3.5